اختلالات جنسی

اختلالات جنسی
عنوان

انزال زودرس

| 6 پست

انزال زودرس (PE) زمانی است که انزال قبل از ارگاسم دارید یا کمتر از یک دقیقه بعد از شروع رابطه جنسی زمان مشخصی برای انزال مرد در هنگام رابطه جنسی وجود ندارد مادام العمر (اولیه):انزال زودرس مادام العمر در تمام یا تقریباً همه زمانها با اولین برخورد جنسی اکتسابی (ثانویه) :انزال زودرس به دست آمده پس از تجربه جنسی قبلی بدون مشکلات انزالی بین 30 تا 40 درصد از مردان در برخی از مراحل زندگی خود به آن مبتلا هستند. بنابراین در صورتی که در بعضی مواقع در روابطتان اتفاق می افتد اهمیتی ندارد علل زود انزالی و عوامل خطر مردانی که میزان کمی از ماده شیمیایی #سروتونین در مغز خود دارند ، مدت زمان کوتاهی برای انزال نیاز دارند. عوامل احساسی فشار،افسردگی،اشتیاق،گناه،مشکلات در روابط عدم اعتماد به نفس یا تصویر بد بدن ضعیف،نگرانی،احساسات منفی در مورد رابطه (سرکوب جنسی) برخی از شرایط فیزیکی سطح غیر معمول هورمون ها سطوح نامنظم انتقال دهنده های عصبی التهاب یا عفونت در پروستات یا مجرای ادرار ویژگی های ژنتیکی گاهی PE می تواند برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ED) مشکل ساز شود. آن زمانکه آلت تناسلی به اندازه کافی برای رابطه جنسی ثابت نمی ماند. مردانی که نگران هستند نعوظ خود را از دست بدهند ممکن است الگوی عجله برای انزال را داشته باشند تشخیص زود انزالی پزشک با پرسیدن این که آیا شما همیشه با این مشکل روبرو بوده اید یا چیز جدیدی است ، شروع می کند،بررسی علل روحی،روانی،فیزیکی،بیماری ها و...   درمان زود انزالی نود و پنج درصد از مردان با تکنیک های رفتاری درمان میشوند توقف کنید و شروع کنید: برانگیختگی را حدود 30 ثانیه یا تا زمانی که احساس از بین برود متوقف کنید. دوباره تحریک را شروع کرده و سه یا چهار بار دیگر قبل از انزال تکرار کنید. فشار: همانند روش شروع و توقف عمل می کند. اما ، وقتی احساس می کنید در حال رسیدن به ارگاسم هستید ، شما یا همسرتان سر آلت خود را فشار می دهید تا نعوظ خود را از دست بدهید. تقویت عضلات کف لگن با کمک تمرینات اگر استفاده از کاندوم به علت کاهش حساسیت زدایی داروهای ضدافسردگی :عارضه جانبی برخی از مهار کننده های بازجذب بازجذب سروتونین (SSRIs) تأخیر در ارگاسم است ترامادول : ترامادول انزال را به تاخیر می اندازد کرم ها یا اسپری های بیحسی داروها برای اختلال نعوظ:آنها شامل سیلدنافیل سیترات ( ویاگرا ) ، تادالافیل ( سیالیس ) یا وردنافیل HCI ( لویترا ) هستند.  www.webmd.com

1400/06/14
|
11:58

با سلام و خسته نباشید من هم تا چند وقت پیش از انزال زودرس رنج می بردم تا اینکه به توصیه پزشکم شروع به استفاده از قرص تاخیری کردم. تا الان نتیجه خوب بوده اما نگران هستم که مبادا این قرص ها عوارض جبران ناپذیری به تدریج روی من بگذارند. ممنون میشوم محصولات لینک زیر را بررسی کنید و بفرمایید که از نظر شما این قرص ها قابل اطمینان هستند یا خیر: https://betadarou.com/product-category/%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7/%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86/%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86/%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1%DB%8C/

ارسال نظر
{{ error }}

کاربر گرامی، جهت نوشتن پیام ضروریست که به حساب خود در سایت مامایی نوین ماما وارد شوید، قبل از ثبت نام و ورود به سایت نمی توانید پیامتان را ارسال کنید

تاپیک های به روز شده