پیش از بارداری و اقدام

پیش از بارداری و اقدام

من وهمسرم در دوران عقد هستیم ومن سه روز بعد از پریودیم سه عدد قرص ال دی مصرف کردم به دلیل اینکه همسرم قراربود ازراه دوربیاد ورابطه داشته باشیم بعداز۴ماه اما رابطه ما تنها ازراه معقد بود ومن الان بعداز۷روز ازمصرف قرص خونریزی داریم علت چیه؟ ممکنه خطرناک یا بارداری باشه؟

1398/04/09
|
19:11

درود ، مصرف قرص های ترکیبی ضدبارداری معمولا در روزهای۲تا۵ سیکل قاعدگی شروع به استفاده میشود اگر بعد از این زمان مصرف شود اثر کنتراسپشن یا ضدبارداری ندارد .. ودقت بفرمایید که خونریزی از ناحیه واژینال است .. . وبیماریهای زمینه ای مانند دیابت ، کم کاری تیروئید توسط پزشکتان رد شود. دراینصورت بدلیل پائین بودن استروژن قرص LD امکان ریزش آندومتر وخونریزی واژینال می شود که در اینصورت ازترکیبات استروژنی به همراه داروهای ضدالتهاب غیر استروئیدی مانند مفنامیک اسید توسط درمانکر شما برای پیشگیری از خونریزی تجویز میشود .توصیه می کنم توسط درمانگر ویزیت شوید برای معاینه وشرح حال کاملتر جهت مدیریت درمان شما. ازانتخاب وهمراهی شما درتاِلار گفتگوی وب سایت نوین ماما سپاسگزاریم.

ارسال نظر
{{ error }}

کاربر گرامی، جهت نوشتن پیام ضروریست که به حساب خود در سایت مامایی نوین ماما وارد شوید، قبل از ثبت نام و ورود به سایت نمی توانید پیامتان را ارسال کنید

تاپیک های به روز شده