پیش از بارداری و اقدام

پیش از بارداری و اقدام

سلام میخواستم بدونم برای انتخاب پزشک مامایی که بچه به دنیا می آره چه معیارهایی مهمه؟ ما در حال اقدام هستیم و این سوال رو که پرسیدم برام مهمه. اگر کسی پزشک خوب هم سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه محل سکونت ما سعادت آباد هست

1398/03/29
|
11:45

جایی باشه که کلاسهای آموزشی آمادگی های قبل از زایمان برگزارکنه بیمارستان عرفان عالیه در مورد کلاسهای بارداری با خود بیمارستان تماس بگیری اطلاعات میدن پدر نوزاد هم میتونه حضور داشته باشه البته باید هماهنگی صورت بگیره ، برای فیلمبرداری هم باید با قسمت صوتی و تصویری روز قبل هماهنگ شه کلاً پرستاراش هم هر نیم ساعت میان و هی بهت نکات مراقبت و شیردهی رو میگن  من دوتا از دوستام اونجا زایمان طبیعی و سزارین داشتند که راضی بودند ، میتونی بری محیط و اتاق زایمان رو هم از نردیک ببینی و آشنا شی .. بسیار خوش برخورد هستند 

در محدوده سعادت آباد دکتر لیلا عباسی کار زایمان رو انجام میدن خیلی عالی جلسات مشاوره هم دارن و از پیش از بارداری تا بعد از زایمان در کنار شمان من قبلا همکارشون بودم و کارهاشون رو از نزدیک دیدم مورد ناراضی نداشتیم کلا قیمت هاشونم مناسب بود اونموقع https://norastehcenter.com این سایتشون سعادت آباد،خیابان بخشایش، انتهای کوچه 13 غربی، پلاک 79، طبقه 3، واحد3 این هم آدرس

به نظرم بهترین راه برای پیدا کردن پزشک مناسب از دوستان و آشنایان که تجربه خوب داشتن و راضی بودن نحوه و عملکرد پزشک رو دیدن و تجربه کردن باید کمک بگیرید، بجای گشتن و پیدا کردن توی اینترنت که اکثرشون تبلیغات هست یک نمونه واقعی رو دنبال کنید، البته تر شرایط فعلی با ویروس کرونا این موضوع رو به تعویق بیندازید خیلی بهتر هست

ارسال نظر
{{ error }}

کاربر گرامی، جهت نوشتن پیام ضروریست که به حساب خود در سایت مامایی نوین ماما وارد شوید، قبل از ثبت نام و ورود به سایت نمی توانید پیامتان را ارسال کنید

تاپیک های به روز شده