بارداری و زایمان

بارداری و زایمان

توسط گیل والتون ، مدیر عاملRCM در 04 دسامبر 2020 من خیلی خوب می دانم که چگونه ماماها و تیم های زایمانی با نوآوری و لبخند ماسک های خود در این عرصه حضور یافتندتا بتوانند بهترین مراقبت را از زنان در طی شیوع بیماری داشته باشند. من بسیار افتخار می کنم که بخشی از این حرفه هستم. سپس در مورد خدماتی که ناامن و مراقبتهایی غیر استاندارد می شنوم. این که چرا برخی خدمات در آن فضا به سرانجام رسیده اند هرگز یک داستان ساده نیست. زنان و نوزادان و کارکنان درگیر در آن حوادث غم انگیز همه آسیب دیده اند. با این حال ، کارکنان شاغل در آن مراکز خدماتی هنوز هم هر روز برسر کار می آیندو تمام تلاش خود را می کنند ، اما اغلب در مواجهه با مشکلات پیچیده. من قبلاً بارها این اتفاق را دیده ام. خدمات ناموفق دائماً از کار می افتند ، رسانه ها ، NHS و زنان محلی هر خطایی را پررنگ ولعاب برجسته می کنند و هنوز هم کارمندان سر کار می آیند. چگونه همه ما می توانیم این چرخه آسیب را بشکنیم؟ هر خدمتی ، جمعیتی که در آن خدمت می کنید و فرهنگ عامیانه و تاریخی که ریشه یک فرهنگ است ، همه به درک و رویکردهای مختلفی نیاز دارند. قطعاً یک سایز برای همه مناسب نیست. من بارها دیده ام که یک اندازه متناسب با همه رویکردها آسیب بیشتری نسبت به فایده دارد. بیش از موشکافی ، سرزنش ، هدف قرار دادن افراد و گروه های کارکنان ، برنامه های بسیار خوب اجرایی و مدیریت برنامه های اجرایی برای جلب رضایت زنجیره ای! دیگر کافی است! وقتی از خدماتی که به درستی کار کرده اند بازدید می کنم ، چه چیزی می بینم؟ چگونه می توان آن را تکرار کرد؟ وقتی وارد مرکزخدماتی می شوم که فرهنگ ایمنی مناسبی داشته باشد ، می توانم آن را احساس کنم. مردم لبخند می زنند ، استقبال می کنند ، مانند یک تیم به نظر می رسند و عمل می کنند و زنان و خانواده ها کاملاً در مرکز مراقبت هستند. آنها موفقیت خود را بیش از حد توضیح نمی دهند. آنها حقیقت را در مورد آنچه به آنها افتخار می کنند ، با چه دشواری هایی روبرو هستند و در حال بررسی راه حل ها هستند نمی گویند. ارائه مراقبت های ایمن با احساس امنیت و حمایت به عنوان عضوی از تیم شروع می شود. احساس امنیت برای تشدید نگرانی ها ، به چالش کشیدن رفتارهای ضعیف و مهمتر از همه توانایی درخواست کمک در صورت لزوم. این تیم فقط ماما نیست ، بلکه کل تیم است: متخصصان زنان ، وزایمان ، تیم های نوزادادان ، کارمندان.. ، این لیست بی پایان است و هر یک به یک اندازه مهم هستند. تیم هایی که روی روابطشان کار می کنند و به دیدگاه یکدیگر احترام می گذارند متفاوت هستند . مهمتر از همه اینکه آنها با هم هستند ، خواه برای یک فنجان قهوه دور هم جمع شوند یا نشستن و بحث در مورد روش های مراقبت مراقبت ایمن یادگیری با همدیگر است. یادگیری و به چالش کشیدن شواهد موجود ، یادگیری مهارت های جدید و تمرین مهارت های قدیمی. این در مورد ارزیابی پزشکی است که چرا همه چیز اشتباه پیش رفته است و روش های جدید درست کردن آن را امتحان می کنید. من فکر می کنم این همان چیزی است که ما آن را فرهنگ باز و شفاف می نامیم. رمز موفقیت ، رهبری است. نه فقط افرادی که در ارشد هستند بلکه رهبرانی در سازمان هستند که به طور مداوم کارهای صحیح را انجام می دهند. این شامل الگوسازی از رفتارهای مناسب است اما همچنین تشویق همه به کنجکاوی در مورد هر جنبه از تمرینات خاص خود ، بخش ، تیم ، دپارتمان و خدماتشان تا خود را راضی کنند که همه چیز درست است. رهبری قوی سرزنش را متوقف می کند و پنهان نمی شود. رهبران همبستگی واتحاد اجتماعی ایجاد می کنند که همه را با خدمات منحصر به فرد جمع می کند و همچنان از همه پشتیبانی می کند تا همیشه به فکر انجام بهترین کارها باشند. خدمات زایمانی بسیار خوبی دارد و من کاملا می دانم که با در کنار هم قرارگرفتن واتحادمی توان دوران ضرر و منفی را خاتمه داد. منبع: https://www.rcm.org.uk ترجمه راضیه فرقانی

1399/09/15
|
20:10
ارسال نظر
{{ error }}

کاربر گرامی، جهت نوشتن پیام ضروریست که به حساب خود در سایت مامایی نوین ماما وارد شوید، قبل از ثبت نام و ورود به سایت نمی توانید پیامتان را ارسال کنید

تاپیک های به روز شده