فرهنگی اجتماعی

فرهنگی-اجتماعی

روزی که برای این رشته انتخاب شدم پیش خودم گفتم چرامامایی! ینی اصلا نمیدونستم مامایی چیه دقیقاکه اینجوری گفتم😊 وقتی کم کم کارآموزی هامون شروع شد ومن اولین روزرفتم زایشگاه واولین زایمان رودیدم با دیدن اپی که به مادرزدن یه جیغ بلندکشیدم همراه مادر😅 ولی خوبِ ماجرامونده بودهنوز بعداینکه بچه به دنیااومدومادرداشت هی ماماهارودعا میکرد من نتونستم خودمونگه دارم و اشک توی چشمام حلقه زد و همون لحظه عاشق رشته ام شدم❤️ وقتی مادربارداری حین درد داشت فریادمیزدومن دستش رومیگرفتم ودستموتاحدشکستن فشارمیدادولی من چیزی نمی گفتم چون درکش میکردم شایدبااین کار داشت آروم میشدنبایددریغ میکردم ازش ینی من دارم به رشته ام عشق می ورزم! وقتی میرفتیم بخش نوزادان وبه اون کوچولوهاباسرنگ شیرمیدادم وباولع میخوردن صدای ملچ ومولچشون عاشقانه ترین موزیک اون لحظه هام بود😍 وقتی توی درمانگاه خانمی با نگرانی سونوگرافی شوگذاشت جلوی من وگفت بهم میگن من دیگه امیدی ندارم و تاجایی که تونستم آرامش دادم بهش وراهکارهاروگفتم واون با گریه گفت مرسی خانم دکتر که اینقدرمهربونی اون موقع هم بیشتر عاشق رشته ام شدم... ازوقتی وارد این رشته شدم یا بهم میگن خانم پرستاریاخانم دکتر ولی من همیشه باافتخارمیگم من یک ماماهستم🌸 من عاشق رشته ام هستم و این عشق ورزیدن روتابی نهایت ادامه خواهم... روز جهانی مامامبارک 🖌سمانه کمربسته

1399/02/18
|
18:16
ارسال نظر
{{ error }}

کاربر گرامی، جهت نوشتن پیام ضروریست که به حساب خود در سایت مامایی نوین ماما وارد شوید، قبل از ثبت نام و ورود به سایت نمی توانید پیامتان را ارسال کنید

تاپیک های به روز شده