فرهنگی اجتماعی

فرهنگی-اجتماعی

من امسال میخوام یه هفت سین متفاوت بچینم هفت سین سلامتی 1) سلامتی خودم و همسرم 2) سلامتی فرزندان دلبندم 3) سلامتی پدر و مادرم 4) سلامتی خواهران و برادرانم 5) سلامتی دوستان و آشنایانم 6) سلامتی همه ی هموطنانم 7) سلامتی پزشکان و پرستاران و کل کادر پزشکی که از جانشان گذشتند و به ما خدمت میکنن این هفت سین را تو ظرفهای هفت سین سالهای قبلم میچینم. برای تهیه وسایل این هفت سین نیاز ندارم در خیابانها بچرخم تا بخرموشون. وسایل این هفت سین پر از عشق را فقط و فقط با تو خونه نشستن و رعایت نکات بهداشتی، رعایت پروتکل خرید و توصیه به اطرافیانم برای موندن تو خونه، میتونم تهیه کنم. امسال میخوام تو خونه بمونم و با خانواده ام از سلامتی عزیزانم لذت ببرم امسال میخوام سال نو را بدون شیرینی و آجیل جشن بگیرم و علت جشن، فقط و فقط سلامتیمون باشه امسال میخوام سال نو را تلفنی به دوستان و آشنایانم تبریک بگم و از ته دلم خوشحال باشم که سالم اند. امسال میخوام فرهنگ ایرانی بودنم را به کل جهان ثابت کنم، ...من ایرانیم و بزرگ ترین جشن باستانیم را امسال بخاطر شرایط ایجاد شده جور دیگری جشن میگیرم

1398/12/25
|
16:51
ارسال نظر
{{ error }}

کاربر گرامی، جهت نوشتن پیام ضروریست که به حساب خود در سایت مامایی نوین ماما وارد شوید، قبل از ثبت نام و ورود به سایت نمی توانید پیامتان را ارسال کنید

تاپیک های به روز شده