هر چیزی که درباره فانتزی جنسی باید بدانید

هر چیزی که درباره فانتزی جنسی باید بدانید

8 آذر 1399

فانتزی جنسی چیست؟

ابتدا بگوییم که اصلا فانتزی جنسی چیه و به چه رفتار یا تفکری فانتزی جنسی میگووییم. پس با ما تا آخذ این مقاله همراه باشید.

فانتزی یعنی چه

فانتزی جنسی به رفتار ذهنی و تفکری گفته میشود که در خصوص ربطه جنسی در زنان و مردان باعث تحریک شدن آنان می شود. باید بدانید که فانتزی جنسی در زنان و مردان متفاوت بوده و همینطور برای افراد مختلف نیز متفاوت می باشد.


بیشتر بخوانید:علل اختلال تحریک جنسی در زنان


فانتزیت چیه

اگرچه بسیاری از ما سناریوهای فانتزی جنسی داریم اما شیوه های تعامل با آن و تصور آن از شخصی به شخص دیگر، با توجه به ماهیت شخصی و تمایلات وی متفاوت است. برخی از آنها احساس اعتماد به نفس و کنترل می گیرند و بعد احساس سبکی و تسلیم شدن به طرف مقابل را پیدا می کند.

خیال پردازی جنسی

خیال پردازی جنسی یک چیز طبیعی تلقی می شود، زیرا این چیزی نیست جز سناریوهای خیالی که در ذهن می چرخد ​​، و آزاد کردن تخیل خود برای لذت بردن مشکلی ندارد، به شرطی که سعی نکنید برخی از آنها را بر خلاف میل شریک زندگی یا در برابر افرادی که حق رد ندارند، روی زمین اجرا کنید.، مثل بچه ها در این موارد، تخیل در محدوده اختلالی قرار می گیرد که به دنبال کمک روانپزشکی است. به استثنای این، تخیلات جنسی به طرق مختلف بر زندگی صمیمی شما تأثیر مثبت می گذارد.

فانتزی یعنی چه

خیال جنسی چگونه بر روابط صمیمی شما تأثیر می گذارد؟

 تخیلات جنسی مزایای زیادی داشته و تاثیر آن به یک زندگی عاطفی و صمیمی منجر می شود، و پاسخ را قویتر و رابطه جنسی را لذت بخش تر می کند.

اگر با شریک زندگی خود صمیمی باشید، این لذت بیشتر می شود و درک کافی بین شما برای در نظر گرفتن فانتزی هایی دیگری، برای یک رابطه شادتر وجود دارد.

رابطه جنسی فانتزی به طرق مختلف بر روابط شما تأثیر می گذارد، از جمله:

1- رابطه جنسی فانتزی احساس برانگیختگی در هنگام رابطه جنسی را افزایش می دهد.

2. رابطه جنسی فانتزی حس کنجکاوی و اشتیاق راجع به تجربه نوع دیگری از رابطه جنسی، یا احساسات جنسی را که در واقعیت نمی توان از آن لذت برد و ممکن است به دلیل ملاحظات اجتماعی یا ایدئولوژیکی رد شود ، برآورده می کند.

3. رابطه جنسی فانتزی خواسته های عاطفی برآورده نشده و نیازهای جنسی را برآورده میکند.

4- رابطه جنسی فانتزی  ممکن است یک روش سرگرم کننده برای از بین بردن استرس، فرار از فشارهای واقعیت به طور موقت یا فشار آوردن بر بی حوصلگی، یا فقط برای سرگرمی و لذت بردن باشد.

 

ارسال نظر شما

نظر خود را راجع به این مطلب بنویسید و مشارکت کنید

نظرات شما