اختلال هیپرسکسچوالیتی در زنان ومردان

اختلال هیپرسکسچوالیتی در زنان ومردان

9 آذر, 1398

اختلال هیپرسکسچوالیتی

دانشمندان هورمون را که به طور بالقوه با اختلال هیپرسکچوالیتی همراه است ، شناسایی می کنند
براساس نتایج منتشر شده در ژورنال اپیژنتیک: یک مطالعه جدید در مورد زنان و مردان مبتلا به اختلال هیپرسکسچوالیتی ، نقش احتمالی هورمون اکسی توسین را نشان داده است.
این یافته به طور بالقوه می تواند دریچه ای برای درمان این اختلال از طریق مهندسی راهی برای سرکوب این اختلال باز کند.
اختلال هیپرسکچوالیتی یا یک رابطه جنسی بیش فعال ، به عنوان یک اختلال رفتار جنسی اجباری شناخته می شود ، که توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک اختلال کنترل ایمپالس ( ضربانی) شناخته شده است.

نابهنجاری جنسی یا پارافیلیاستمی توان با افکار وسواسی در رابطه جنسی ، اجبار در انجام اعمال جنسی ، از دست دادن کنترل یا عادتهای جنسی که مشکلات یا خطرات احتمالی را به همراه دارد مشخص کرد. در حالی که تخمین شیوع آن متفاوت است ، مقالات نشان می دهد که اختلال هیپرسکچوالیتی 3-6٪ از جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد.

اختلال هیپرسکسچوالیتی
 
"Adrian Boström
" نویسنده اصلی دانشکده علوم اعصاب در دانشگاه اوپسالا در سوئد می گوید: "ما تصمیم گرفتیم مکانیسم های تنظیم کننده اپی ژنتیک را که در پشت اختلال هیپرسکچوالیتی وجود دارد بررسی کنیم ، بنابراین می توانیم مشخص کنیم که آیا این اختلال چه ویژگی هایی دارد که این امر را از سایر موضوعات سلامت جنسی متمایز می کند." مطالعه با محققان گروه آندرولوژی / پزشکی جنسی (ANOVA) در مؤسسه Karolinska ، استکهلم ، سوئد.
اطلاعات ما در این مطالعه ما اولین است که نقش مکانیسمهای اپی ژنتیک تنظیم نشده از فعالیت متیلاسیون DNA و فعالیت microRNA و درگیری اکسی توسین در مغز را در بین بیمارانی که به دنبال درمان اختلال هیپرسکچوالیتی هستند
 
منبع ؛ www.news-medical.net
ترجمه راضیه فرقانی

 

ارسال نظر شما

نظر خود را راجع به این مطلب بنویسید و مشارکت کنید

نظرات شما